Pasja

Rajdy to nasza pasja. Z pozoru zwykłu banał. Dla nas jednak to ogromna pasja.

Teodor Stolarek - pierwsz raz na rajdzie byłem w połowie szkoły podstawowej. Na Rajd Polski wzięli mnie koledzy z pracy mojego ojca. Odcinek specjalny Żdanów-Młynów. Erwin Weber, Robert Droogmans, Patrick Snijers, Marian Bublewicz! Od tego czasu byłem na każdym rajdzie w okolicy.

Raz zarażony, nie mogę, ani nie chcę pozbyć się tego nałogu do dziś. Z początku przez wiele jako kibic, z czasem jako dziennikarz nieistniejącego już portalu kkr.org.pl, wreszcie jako zawodnik (najpierw amator potem licencjonowany), wreszcie organizator konkursowej jazdy samochodem pn. Rajd Ziębicki.

Rajdy są dla mnie wielką pasją. Na codzień tą pierwszą pasją jest prowadzenie firmy - Przedsiębiorstwo MMS Teodor Stolarek - zajmującej się szyciem koszul miarowych. Jednak w czasie wolnym wygrywają rajdy. Na dzień dzisiejszy bardzo ciężko jest mi wygospodarować czas na rajdy. Jeśli jednak już sie to uda, wtedy we własnym zakresie przygotowujemy do rajdów naszego Swifta. Znam każdą śrubkę w tym samochodzie. Wielokrotnie własnoręcznie rozkładałem go do ostatniej śrubki i składałem znów. To samo tyczy się na przykład silnika czy skrzyni biegów. Już samo przygotowanie taj małej rajdówki daje ogromną frajdę.

Jednak największą radość mam na odcinkach specjalnych. To niepozorne małe autko pozwalało jak na razie wbijać się do pierwszej dwudziestki na odcinkach specjalnych. W kolejnym sezonie może być tylko lepiej! Czasem znajomi śmieją się, że mam jakiś obłęd w oczach... może i mam ;)

 
© Copyright 2010 Stolarek - koszule na miarę | All Rights Reserved - Polityka prywatności