3 Rajd Ziębicki już w najbliższy weekend!
Jeszcze 6 dni i zaczynamy! Prace nad imprezą nabrały wielkiego rozmachu. Na stronie imprezy znaleźć można stale aktualizowaną listę zgłoszeń, bazę noclegową i inne przydatne informacje. Wkrótce zamieścimy także zdjęcia prób.

Dla uczestników naszej imprezy szykujemy wiele nagród, których ciągle przybywa. Oprócz pucharów za pierwsze miejsca w klasach i w generalce oraz Pucharu Burmistrza Miasta, do zdobycia będzie Puchar Publiczności przyznawany za najefektowniejszą jazdę, Puchar Starosty dla najlepszej załogi z powiatu ząbkowickiego, Puchar Matki Chrzestnej imprezy, dla załogi, która pokona największą odległość zmierzając do Ziębic. Przygotowaliśmy również wiele nagród rzeczowych, a wśród nich między innymi 6 foteli kubełkowych Mirco, zestawy profesjonalnych kluczy Top-Tool, niezbędniki kjsowe (trójkąt, apteczka, gaśnica, klucz do kół, itp.), zestawy kosmetyków samochodowych i wiele innych. No i to co najważniejsze - próby sportowe, które dadzą wam wiele frajdy z jazdy i radości ze współzawodnictwa. Przygotowując trasę uzględniliśmy wszystkie uwagi jakie po ubiegłorocznej imprezie zgłosili zawodnicy.

Dzięki naszym patronom medialnym impreza jest dobrze nagłośniona, a dzięki naszym zaprzyjaźnionym fotografom, żadna załoga nie będzie miała problemów ze znalezieniem swoich zdjęć ze zmagań na trasie 3 Rajdu Ziębickiego.

Zaraz po wjeździe pierwszej załogi na metę zaczynamy część artystyczną naszej imprezy: koncerty, pokaz motocykli, walki rycerskie, fireshow i inne atrakcje będą trwały aż do późnego wieczora - nikt nie będzie się nudził!

Warto więc do nas przyjechać. Spieszcie się ze zgłoszeniami!
Zapraszamy na nasze strony: www.rajdziebicki.org i www.automobilklub.org.
 
© Copyright 2010 Stolarek - koszule na miarę | All Rights Reserved - Polityka prywatności