Po 2 Rajdzie Zamkowym - Pechowy koniec sezonu
Pomimo tego, że mieliśmy zaledwie 10 dni na reanimację naszego Swifta po Rajdzie Dolnośląskim udało się zrobić praktycznie wszystko: całkowicie nowe mocowania wahaczy, wymiana bloku silnika, pełny przegląd zawieszenia, całkowicie od nowa zestrojony silnik - to zaledwie część pracy jaka została wykonana przy aucie.

Niestety już na samym początku os2 straciliśmy pierwsze dwa biegi, udało nam się dotrzeć do mety tego odcinka z niezbyt dużą stratą zachowując 2 miejsce w klasie. W połowie 3 oesu znikła piątka, a był to najbardziej potrzebny bieg na tym rajdzie. Nie pozostało nam nic innego jak tylko wycofać się i myśleć o Rajdzie Barbórki Cieszyńskiej - niestety, w poniedziałek dowiedzieliśmy się, że rajd w którym zakochaliśmy się rok temu i na który czekaliśmy cały rok, został odwołany. Dla nas oznacza to koniec sezonu i drugie miejsce w klasie A5. Dziękujemy kolegom z klasy za fantastyczną walkę na każdym rajdzie - ściganie się z Wami to ogromna przyjemność. Mimo, że startowało nas tylko kilka załóg, mieliśmy chyba najbardziej zaciętą rywalizację na oesach - wystarczy popatrzeć jak niewielkie różnice były miedzy nami na odcinkach. Bogusiowi Klimiukowi i Markowi Kaczmarkowi gratulujemy tytułu w klasie!

Osobno chcemy podziękować Automobilklubowi Zamkowemu za świetny rajd - oesy mimo, że szybkie, były też dość techniczne, a przede wszystkim dawały wielką radość z jazdy. Wielkie podziękowania kierujemy do Roberta Kucharczyka za całokształt, do Kamila, Maćka i Janusza za 4 dni tyrania przy aucie i serwis podczas imprezy. Kubie Kogutowi dziękujemy za pół nocy spędzonej przy strojeniu silnika, a Tomkowi Wojtowiczowi za 4 dni walki ze spawarką i miarką przy podłodze naszego wehikułu. Teraz czas na porządne przygotowanie się do sezonu 2010 - mamy nadzieję, że będzie dla nas bardziej szczęśliwy, a organizatorzy imprez należących do RPP przygotują dla nas świetne trasy, a przede wszystkim sprawią, że żadna z rund cyklu nie będzie odwołana.

Start naszej załogi możliwy był dzięki firmie Koszule na miarę - Teodor Stolarek - www.stolarek.pl.
 
© Copyright 2010 Stolarek - koszule na miarę | All Rights Reserved - Polityka prywatności