Po 44 Rajdzie Krakowskim - Urodzinowy prezent.
W miniony weekend załoga Teodor Stolarek/Agnieszka Moskal wystartowała w 44 Rajdzie Krakowskim. Był to ich debiut w Rajdowym Samochodowym Pucharze Polskiego Związku Motorowego. Na mecie zajęli 38 miejsce w klasyfikacji generalnej i 3 w klasie A-5.

Moja pasja rajdowa to nie jakiś chwilowy kaprys, na rajdy jeżdżę od 8 roku życia, wiele lat jako kibic, potem jako dziennikarz, a od 4 lat zacząłem próbować swoich sił jako kierowca, najpierw w zwykłych popularkach, potem w PPAiK, a teraz przyszedł czas na Rajdowy Samochodowy Puchar PZM. Zapoznanie, BK, tłumy przy oesach, duże prędkości, rajdówki kolegów obok drogi, OKejki, serwis, to wszystko znaliśmy, ale z całkiem innej strony. Teraz to my byliśmy w środku całego zamieszania, a przecież w czwartek miałem urodziny - lepszego prezentu nie mogłem sobie wymarzyć. Plan był prosty, przejechać pierwszy odcinek, a potem zobaczymy. Przez to, że testy przedrajdowe z powodu awarii skrzyni biegów skończyły się zanim się zaczęły, to rajd stał się dla nas wielkim testem i treningiem. Z oesu na oes było coraz lepiej i szkoda tylko, że jak zaczęliśmy w miarę szybko podróżować, to akurat skończył się ostatni odcinek. Bardzo cieszy nas meta w pierwszym starcie i od razu miejsce na pudle, wprawdzie na razie najniższe, ale w kolejnych rajdach będziemy starali się osiągnąć jeszcze więcej, szczególnie, że przed startem w Rajdzie Świdnickim naszą rajdówkę czeka jeszcze kilka zmian, których nie zdążyliśmy przeprowadzić przed Rajdem Krakowskim - podsumował Teodor.

Chcielibyśmy podziękować Bartkowi Herbanowi za zbudowanie szybkiej i bezawaryjnej rajdówki, którą serwisował wraz z Adrianem, Olem i Miśkiem - dla was też ogromne dzięki, Kasi z Glichowa za wspaniałą gościnę całej naszej ekipy, wszystkim znajomym za doping, a konkurentom za walkę - powiedziała Agnieszka.

Dziękujemy za wsparcie naszemu głównemu sponsorowi, firmie Trans-Dan - Transport Spedycja Logistyka Miejska, starty zespołu wspierają również: Motoartbis - części do samochodów, Radek - Studio Video, Teodor Stolarek - Koszule na miarę, Świat Sztućca - dystrybucja sztućców dla domu, gastronomii, reklamy.
 
© Copyright 2010 Stolarek - koszule na miarę | All Rights Reserved - Polityka prywatności