2 Rajd Ziębicki już 14 czerwca!
Rok temu padł pomysł zrobienia KJSu w Ziębicach. W ciągu miesiąca idea została wcielona w czyn i tym sposobem 1 czerwca 2008 roku odbyła się Konkursowa Jazda Samochodem pn."1 Rajd Ziębicki o Puchar Burmistrza Miasta".

Impreza przypadła do gustu zarówno załogom biorącym w niej udział, jak i mieszkańcom miasta i gminy Ziębice. W związku z tym nie mieliśmy innego wyjścia jak tylko zrobić 2 edycję naszej imprezy. W tym roku ranga 2 Rajdu Ziębickiego wzrosła ogromnie: z imprezy spoza kalendarza stała się rundą mistrzostw klubowych, rundą Dolnośląskich Mistrzostw Okręgu, a przede wszystkim rundą Pucharu Polski Automobilklubów i Klubów - cyklu, w którym od lat ścigają się najlepsi amatorzy w kraju!
Dlaczego warto do nas przyjechać? Nie będzie to kolejny zwyczajny KJS!
Niskie wpisowe, 12 ciekawych i szybkich prób, ponownie spektakularna próba na wyłożonym kostką ziębickim Rynku z pucharem publiczności za najbardziej widowiskową jazdę, prawdziwy odcinek specjalny, krótkie dojazdówki, długie próby, wyniki na żywo, atrakcyjne nagrody rzeczowe, pokazy walk rycerskich oraz taekwondo i wiele innych atrakcji!

Wpisowe w rundach PPAiK zwyczajowo wynosi 150 zł dla załóg zrzeszonych oraz 220 zł dla załóg niezrzeszonych, u nas wyniesie 100 zł (90 zł dla członków Automobilklubu Dolny Śląsk).
Zapraszamy również zawodników licencjonowanych do startu w klasie Gość!
Zgłoszenia ruszą już wkrótce na stronie imprezy

www.rajdziebicki.org

, tam też znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Spieszcie się, ilość załóg ograniczona do 90!
Całkowita długość trasy wynosi 123,30 km, w tym 12 prób sportowych (2 pętle po 6 prób) o łącznej długości 11 km.

Gdzie są Ziębice? 60 km na południe od Wrocławia, 75 km na zachód od Opola i 75 km na wschód od Wałbrzycha, więc wszędzie jest blisko!

Imprezę organizuje Automobilklub Dolny Śląsk, przy współpracy z Referatem Promocji Gminy i Integracji Europejskiej Urzędu Miejskiego oraz Ziębickim Centrum Kultury.

Patronat nad imprezą sprawują

rallynews.pl

,

rajdy.hoga.pl

i

rallyonline.pl

. Na naszej imprezie powinny się pojawić również kamery wrocławskiego oddziału TVP!

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Automobilklubu Dolny Śląsk:

www.automobilklub.org

oraz na stronie imprezy

www.rajdziebicki.org

.

 
© Copyright 2010 Stolarek - koszule na miarę | All Rights Reserved - Polityka prywatności