2 Rajd Ziębicki już wkrótce!
Jeszcze 9 dni i zaczynamy! Prace nad imprezą nabrały wielkiego rozmachu. Na stronie imprezy znaleźć można stale aktualizowaną listę zgłoszeń, zdjęcia prób, bazę noclegową i inne przydatne informacje.

Dla uczestników naszej imprezy szykujemy wiele nagród, których ciągle przybywa. Oprócz pucharów za pierwsze miejsca w klasach i w generalce oraz Pucharu Burmistrza Miasta, do zdobycia będzie Puchar Publiczności przyznawany za najefektowniejszą jazdę, Puchar Starosty dla najlepszej załogi z powiatu ząbkowickiego, Puchar Matki Chrzestnej imprezy, dla załogi, która pokona największą odległość zmierzając do Ziębic. Przygotowaliśmy również wiele nagród rzeczowych, a wśród nich między innymi fotel kubełkowy Mirco, zestawy profesjonalnych kluczy Top-Tool, niezbędniki kjsowe (trójkąt, apteczka, gaśnica, klucz do kół, itp.), zestawy kosmetyków samochodowych i wiele innych. No i to co najważniejsze - próby sportowe, które dadzą wam wiele frajdy z jazdy i radości ze współzawodnictwa. Dzięki naszym patronom medialnym impreza jest dobrze nagłośniona, a dzięki naszym zaprzyjaźnionym fotografom, żadna załoga nie będzie miała problemów ze znalezieniem swoich zdjęć ze zmagań na trasie 2 Rajdu Ziębickiego.

Zaraz po wjeździe pierwszej załogi na metę zaczynamy część artystyczną naszej imprezy: koncerty, pokazy i prezentacje będą trwały aż do uroczystego wręczenia nagród - nikt nie będzie się nudził!
Warto więc do nas przyjechać. Na dzień dzisiejszy na liście zgłoszeń mamy już 72 załogi, zostało więc już niewiele wolnych miejsc! Spieszcie się ze zgłoszeniami!

Zapraszamy na nasze strony:

www.rajdziebicki.pl

i

www.automobilklub.org

.

 
© Copyright 2010 Stolarek - koszule na miarę | All Rights Reserved - Polityka prywatności