Zrób sobie dzień dziecka - 1 Rajd Ziębicki!
Już w niedzielę 1 czerwca odbędzie się Konkursowa Jazda Samochodem „1 Rajd Ziębicki o Puchar Burmistrza Miasta”.
Dlaczego warto do nas przyjechać? Nie będzie to kolejny zwyczajny KJS!

Niskie wpisowe, 14 ciekawych i szybkich prób, spektakularna próba na wyłożonym kostką ziębickim Rynku, puchar publiczności za najbardziej widowiskową jazdę, krótkie dojazdówki, długie próby, wyniki na żywo, atrakcyjne nagrody rzeczowe, pokazy walk rycerskich oraz taekwondo i wiele innych atrakcji! Wpisowe miało wynieść 90 zł, ale z okazji dnia dziecka postanowiliśmi zrobić prezent wszystkim załogom i obniżyć wpisowe do 50 zł!
Dodatkowo jeśli chcesz wystartować w naszej imprezie, możesz za darmo sprawdzić swoje auto! W piątek i sobotę przed KJSem każda załoga zgłoszona do 1 Rajdu Ziębickiego może nieodpłatnie sprawdzić stan swojego samochodu na Stacji Kontroli Pojazdów "Agrotech" w Ciepłowodach przy ulicy Kolejowej 15.

Nasza impreza ma wizę, więc można u nas zdobyć punkty do licencji. Zapraszamy również zawodników licencjonowanych do startu w klasie Gość!

Zgłoszenia ruszyły już od 19 maja na stronie www.automobilklub.org. W dniu zawodów zgłoszenia w biurze imprezy w Ziębickim Ośrodku Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 10 w Ziębicach w godz. 6:30 – 8:40. Spieszcie się, ilość załóg ograniczona do 50!
Całkowita długość trasy wynosi 76 km, w tym 14 prób sportowych o łącznej długości 12,75 km.

Gdzie są Ziębice? 60 km na południe od Wrocławia, 75 km na zachód od Opola i 75 km na wschód od Wałbrzycha, więc wszędzie jest blisko!

Imprezę organizuje Automobilklub Dolny Śląsk, przy współpracy z Referatem Promocji Gminy i Integracji Europejskiej Urzędu Miejskiego oraz Ziębickim Centrum Kultury.

Patronat nad imprezą sprawują

rallyonline.pl

, r

ajdy.hoga.pl

i Tygodnik Powiatowy.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Automobilklubu Dolny Śląsk:

www.automobilklub.org

.

 
© Copyright 2010 Stolarek - koszule na miarę | All Rights Reserved - Polityka prywatności